Tri načina kako stvarno zaraditi na internetu

Koliko ste se puta zapitali kako bi bilo odlično ujutro se probuditi, skuhati kavu, sjesti pred laptop i krenuti s poslom. Bez žurbe, bez pritiska i bez gužvi u prometu. Danas nam se putem društvenih mreža nudi tisuću načina zarade na internetu, no na vama je da ih primijetite i u jednoj od njih se pronađete.
Kako god bilo, morate biti svjesni da bez truda, rada i ulaganja lijepo žive samo sretni dobitnici lota i hrvatski političari.

Ovdje smo istaknuli neke najrelevantnije načine zarade putem interneta, te smo ih i sami dobro proučili i ispitali, pa krenimo redom :

1. Dropshipping
 Dropshipping je svoj "BOOM" doživio oko 2015. godine kada se gotovim inačicama "online
store builderima" običnim laicima omogućilo da na vrlo jednostavan način započnu svoju karijeru. Što je droppshiping i kako funkcionira? Ukratko, to je kupovina i prodaja proizvoda ili usluga poštanskom telekomunikacijom.  Primjer: kupite proizvod po nižoj cijeni od osobe A, te ga ta osoba šalje osobi B, jer ste osobi B prodali taj isti proizvod po većoj cijeni. U praksi to izgleda tako da napravite svoju online trgovinu i u nju umetnete potencijalne proizvode koje bi mogli "preprodati", a da uopće taj proizvod niste vidjeli, ni platili.

2. Blog  
 Blog je jedna od najstarijih metoda stjecanja materijalne ili neke druge vrijednosti putem interneta bilo kojoj osobi koja se može služiti tom platformom. Jednostavno izradite blog na nekoj poznatoj platformi poput https://www.blogger.com i pišite o onom što vam najbolje ide. Sad se sigurno pitate "Ok? Kako da zaradim na blogu?". Zaraditi se može na više načina, a na vama je da to prepoznate. Možete oglašavati Google reklame, reklamirati neki drugi brend ili blog ili prezentirati neki svoj proizvod ili uslugu .

3.Youtube
Svi mi dobro znamo za taj famozni "YouTube". U jednu ruku je to dobro, jer ako se želite baviti isključivo tom platformom, sigurni ste da za nju znaju svi i da korisnika ima puno. No, nemojmo zaboraviti da je upravo zato i konkurencija ogromna. Ako se želite probiti u tom svijetu prepunom konkurencije, najbitnije od svega jest napraviti nešto inovativno. Osim što to može biti inovativni proizvod predstavljan na kanalu ili neka pjesma i slično, to naravno može biti i inovativna strategija prikupljanja samih gledatelja. Nije dovoljno tek samo objavljivati videozapise koliko god se u njima prikazivalo nešto novo, neuobičajeno i spektakularno ako strateški plan marketinga i sama prezentacija nisu dobro izvedeni. Svakako ga je poželjno kombinirati s ostalim platformama poput Bloga, online trgovine i slično.

U sljedećem nastavku donosimo više..
Ako imate bilo kakva pitanja ili trebate pomoć oko ovih platforma, naša ekipa vam stoji na raspolaganju. 

Komentari

loading...

Popularni postovi s ovog bloga

Dropshipping u Hrvatskoj i svijetu; trikovi, zakoni i prijevare

Internet trgovanje za početnike

Proroci zamijenili 2012. sa 2021?